Франція, Париж
Франція, Париж

ВВП Франції в II кварталі виріс в порівнянні з показником I кварталу на 0,6%, у квітні-червні зростання ВВП у порівнянні з тим же часом 2009 року склав 1,7%, тоді як експерти очікували підвищення на 1,5%.

За даними Національного статистичного агентства Франції, в I кварталі ВВП країни збільшився на 0,2%, а не на 0,1%, як повідомляли раніше. Французька економіка росте вже п’ять кварталів поспіль. У II кварталі підтримку виробникам зробило збільшення попиту на експортовані країною товари, що збільшило обсяги промислового виробництва, повідомляє «Інтерфакс».

Обсяг експорту Франції підскочив у першому півріччі 2010 року на 10%, виробництво в обробній промисловості виросло в II кварталі на 1,3%, промислове виробництво в цілому збільшилася на 0,8%.

«Темпи зростання ВВП є цілком пристойними, – відзначив економіст Deutsche Bank AG у Лондоні Жіль Мок. – Труднощі, які ми бачимо на майбутнє, полягають в тому, що споживчі витрати зменшуються, хоча уряд ще не починав урізати свої витрати».

У 2011 році уряд Франції має намір скоротити бюджетний дефіцит до 6% від обсягу ВВП з 8% цього року. На частку споживчих витрат припадає близько 58% французької економіки, при цьому витрати населення з початку цього року знижуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.