Volkswagen, автомобіль
Volkswagen відмічає падіння на ринку

Німецький автоконцерн Volkswagen попередив інвесторів про ускладнення ситуації на ринках, відзначивши найнижче зростання місячних продажів з початку року.

Третій за величиною автовиробник продав у липні 2010 року 572 тис. 200 машин, що на 2,9% більше, ніж роком раніше, повідомляє Reuters. Проте показник зростання помітно нижчий ніж у попередні місяці.

«У найближчі місяці ми будемо продовжувати рости. Однак це буде викликом, оскільки операційна обстановка знову стає складною», – повідомив директор Volkswagen з продажу Крістіан Клінглер.

На його думку, із завершенням стимулюючих програм світовий авторинок у другому півріччі чекає падіння.

«У цьому році повернення до докризових рівнів не буде», – додав він.

Німецький автоконцерн Volkswagen попередив інвесторів про ускладнення ситуації на ринках, повідомивши про найнижчому зростанні місячних продажів з початку року.
Третій за величиною автовиробник продав у липні 2010 року 572 200 машин – це на 2,9% більше, ніж роком раніше. Проте показник зростання помітно нижче двозначних в попередні місяці, відзначає агентство Reuters.
«У найближчі місяці ми будемо продовжувати рости … Однак це буде викликом, так як операційна обстановка знову стає складною », – сказав директор Volkswagen з продажу Крістіан Клінглер. На його думку, із завершенням стимулюючих програм світовий авторинок у другому півріччі чекає падіння. «У цьому році повернення до докризових рівнів не буде», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.