google
В Кореї обшукула офіс Google

Поліція Південної Кореї провела обшук в офісі сеульському корпорації Google, передає BBC News. Обшук, в ході якого були вилучені жорсткі диски і ряд документів, проводився 19 співробітниками правоохоронних органів.

Компанію підозрюють у незаконному зборі інформації про громадян. Передбачається, що випадковим перехопленням даних, що проходять через незахищені мережі Wi-Fi, займаються автомобілі Google, що здійснюють панорамну зйомку міст для сервісу Street View.

Google працює над підготовкою корейської версії Street View з кінця 2009 року, відзначає Reuters. Представники Google вже пообіцяли надати підтримку слідству і відповісти на будь-які питання поліції.

У травні 2010 року влада Німеччини зажадали аудиту даних, зібраних компанією під час картографічних зйомок. Дослідження показало, що Google збирав дані, передані по незахищених бездротових каналах.

Незабаром діяльність компанії потрапила під розслідування чиновників одразу кількох країн, і Google стала учасником низки судових розглядів. Зокрема, в даний час сервіс Street View вивчають представники Федеральної торгової комісії США.

за матеріалами: lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.