Вагітність, жінка, дитина, вагітна
Жінки вагітніють на 104 статевому актів

Одна з найбільших британських компаній з планування сім’ї First Response провела дослідження, у ході якого було встановлено, що для зачаття дитини в середньому потрібно 104 статевих акти.

В опитуванні взяли участь більше трьох тисяч британських матерів. Аналіз результатів показав, що середньостатистичній парі необхідно зайнятися сексом 104 рази, щоб настала вагітність. Дослідники підрахували, що для зачаття протягом півроку потрібно вступати в статеві відносини приблизно чотири рази на тиждень.

“Таке число може здатися занадто великим, однак більшість пар, об’єднаних метою завести дитину, отримують задоволення від такого інтенсивного статевого життя”, – прокоментував результати дослідження представник First Response Майк Сміт.

Також у ході дослідження близько чверті жінок зізналися, що під час спроб зачаття секс стає нудним, і 11% повідомили, що їхні партнери в цей період скаржилися на повне виснаження. При цьому дві третини жінок заявили, що завагітніли раніше, ніж очікували.

Опитування виявило ще один цікавий факт: приблизно кожна десята британка, дізнавшись про свою вагітність, повідомляє про це батькам раніше, ніж майбутньому батькові дитини.

За матеріалами Кореспонлент, МедПортал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.