Короткозорість, діти
Короткозорість у дітей через тривале перебування в приміщенні

Австралійські вчені з’ясували: однією з причин ранньої короткозорості у дітей є не тільки тривалий сидіння перед телевізором або монітором комп’ютера, але і знаходження в закритих приміщеннях.

Як приклад співробітники Австралійського національного університету привели ситуацію з учнями релігійних шкіл в Ізраїлі, які змушені проводити багато часу в класах, ретельно вивчаючи сакральні тексти. У результаті проблеми із зором з’явилися у 80% учнів, в той час як у звичайних освітніх установах цей показник не перевищує 30%.

На думку австралійських дослідників, ще одним чинником, здатним викликати короткозорість, є особливості раціону, повідомляє агентство Росбалт. Зокрема, зір погіршує їжа, що містить багато очищеного крохмалю. Замість неї експерти рекомендують дотримуватися режиму правильного харчування і вибирати страви, що містять моркву і чорницю.

Крім того австралійські вчені закликали різко скоротити час перебування дітей у замкнутих приміщеннях. Школярам запропонували вести активний спосіб життя, частіше виходити на відкрите повітря і займатися спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.