відпустка, пляж, море
Вчені: у відпустку варто їздити 4 рази в рік

Американські психологи встановили, що ідеальна відпустка має бути короткою і повторюватися чотири рази на рік, саме тоді людина отримує максимальне задоволення від відпустки.

Як повідомляє портал WISE Travel, під час короткого відпочинку щасливі моменти запам’ятовуються краще. А під час однієї тривалої відпустки відчуття щастя від зміни обстановки та пізнання нових місць швидко притупляється.

Психологи вважають, що люди, які розбивають свою відпустку на кілька частин, є щасливішими від тих, хто витрачає всі дні відпочинку за один раз.

“На сьомий день відпочинку відчуття щастя згасає і час проведений у відпустці вже не такий приємний, як на початку, оскільки вже не приносить того радісного хвилювання. Саме тому чотири міні-відпустки на рік дають набагато більше користі для психічного здоров’я, ніж ви сподівалися” , – стверджує професор Ден Ар’їлі з Університету Д’юка в Північній Кароліні.

Однак, деякі психологи висловили протилежну точку зору, часті поїздки збільшують стрес: численні перельоти, розміщення в готелях, акліматизація і тому подібні проблеми вимагають певних емоційних витрат. І з цієї ж причини – відпочивати потрібно хоча б – один-два рази на рік. А для частих перерв туристи зможуть відпочити на вихідних, святах.

Нагадаємо, раніше британське туристичне онлайн-агентство Sunshine.co.uk провело опитування, головною метою якого було визначити, які чинники зробили б відпочинок туристів ідеальними.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.