Мозок
Мозок діє подібно до Інтернету

За допомогою новітніх досліджень американські вчені встановили, що головний мозок діє аналогічно інтернету, повідомляє британська радіокомпанія BBC з посиланням на роботи наукової групи з Університету Південної Каліфорнії.

Традиційний погляд на мозок полягає в тому, що він ієрархічний: “кожна зона відповідає за конкретну функцію і підпорядкована двом головним центрам в обох півкулях”. Однак під час робіт з головним мозком щурів вчені виявили, що його діяльність більш складна за своєю структурою і фактично охоплює всі зони одночасно”.

“Мозок своєю дією більше нагадує Інтернет, коли завдання вирішується за рахунок дії всієї мережі”, – заявив один з керівників робіт професор Ларі Свенсон. “Ми не побачили, як це передбачає теорія, прямолінійного руху сигналів при виконанні певної функції, різні зони головного мозку постійно взаємодіють одна з одною”, – додав він. “Більше того, навіть при обмежених діях активізуються і беруть участь в обміні інформації навіть ті частини головного мозку, які, відповідно до традиційного підходу, не повинні реагувати”, – вказав учений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.