Комікси
Комікси

Хлопчики, яким у дитинстві дозволяли досхочу читати комікси, згодом охочіше читають серйозну літературу, повідомила в п’ятницю британська газета Telegraph з посиланням на результати дослідження, проведеного Радою з питань навчання Канади (CCL).

Як правило, в ранньому віці хлопчики читають дуже неохоче в порівнянні зі своїми однолітками. Дослідження показали, що до 11 років лише 75% хлопців цілком опановують технікою читання, тоді як серед дівчаток число «грамотійок» досягає 85%.

У той же час, хлопчики, що мають регулярний доступ до «ілюстрованого життєпису» Супермена, Бетмена або Людини-павука вдома або в шкільній бібліотеці, починають отримувати задоволення від читання та розвивають звичку до сприйняття письмового тексту.

«Не дивлячись на популярність коміксів серед молодого покоління, викладачі до цих пір не вважають за потрібне використовувати їх в ході освітнього процесу, сприймаючи їх як неякісну, дешеву, доступну літературу», – йдеться в дослідженні.

Тим часом, за словами Яна Макнейла (Ian McNeilly), директора Національної Асоціації викладання англійської мови, комікси представляють собою дуже змістовний жанр.

«У дитинстві я з величезним задоволенням поглинав комікси про Астерікса та Тінтіна. Вони дуже допомогли мені. Комікси – це дуже доступне і розважальне читання для хлопчиків», – заявив Макнейл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.