Віктор Ющенко
Життя у екс-президента вдалося

Екс-президент Віктор Ющенко створить Інститут Ющенка і планує брати активну участь у його роботі.

Про життя екс-глави держави розповідає газета “Сегодня” з посиланням на оточення Ющенка.

Літо Віктор Ющенко провів у себе на дачі в Карпатах, а також подорожував по Сирії та Німеччини.

“Проводив політради партії, але не публічно. З одного боку, йому треба відпочити, переосмислити все, що було. З іншого – це тактика: критикувати владу останні чотири місяці було нерозумно, люди хотіли, щоб новій команді дали показати себе. І критика викликала б шквал критики вже на свою адресу”, – сказав співрозмовник.

За його словами, восени Ющенко “з’явиться, буде створено Інститут Ющенка, і він буде дуже активно працювати на чолі цього інституту”.

“І, звичайно, “Наша Україна” піде на місцеві вибори. Хороший актор повинен вміти тримати паузу”, – сказав співрозмовник.

Газета зазначає, що жити Ющенко продовжує на держдачі в Конча-Заспі, оскільки у його хуторі в Безрадичах під Києвом триває ремонт.

“Кажуть, тут буде щось на зразок “Пирогово”, і по каналу будуть козаки на човні плавати. А будинок, в якому навесні горів дах, нібито саме для цих козаків і будувався”, – розповіла сусідка екс-президента з кооперативу “Медик-2”.

“У нього, до речі, фазани жили, павичі і збігали іноді. А одного разу його охорона ходила по домівках, питала, чи не бачили ми оленят…”, – додала вона.

Всього у екс-президента в Безрадичах дві дачі – верхня і нижня, розташовані через дорогу.

“Загалом це 5,4 га землі. Після того, як Ющенко залишив посаду, він сюди приїжджав разів зо три, але я з ним не спілкувався”, – розповів екс-сільський голова Григорій Шевченко.

Газета також пише, що Ющенко продовжує відвідувати зліт колекціонерів у столичному виставковому залі на Броварському проспекті.

Колекціонери розповідають, що Ющенко скуповує ступки, корита, кераміку, рушники, черепки трипільської культури.

“Щоб ви розуміли – ці черепки коштують по $2-3 тис. Люди кажуть, були випадки, коли його охорона розплачувалася тут же готівкою. Хоча зазвичай такі угоди проводять удома”, – розповів колекціонер Дмитро.

“А я чув, що коли Ющенка не влаштовувала ціна, то його охорона нібито вимагала її збити, але чим це закінчилося – не знаю”, – додав його колега Михайло.

“Ну, не знаю: у мене Ющенко купував дореволюційні книги з бджільництва, вони коштують від $100, і фарфор для дітей – качечки, пінгвіни – це ще радянські статуетки, йдуть по $40. Не торгувався”, – розповів Сергій з Севастополя.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.