Бензин подорожчає

Бензин
Ціна бензину зросте

Коливання вартості нафти на світових ринках призведе до відповідної кореляції цін, кажуть нафтотрейдери.

Останнім часом світові ціни зростають, отже відповідне зростання відбудеться і в Україні.

“Поки не бачу ніяких серйозних коливань, як ми бачимо по першій декаді ми отримали 2-3% росту цін на вході, це поки стагнує від старих запасів. Якщо в подальшому серпень буде на такому ж підйомі – і справді зовнішня ціна підніметься – то ми будемо реагувати, але більшого підйому я не бачу, і не бачу чому він повинен відбутися”, – каже фінансовий директор мережі АЗС Ігор Чернявський.

Однак у експертній спільноті налаштовані більш скептично – кажуть, зростання цін слід чекати вже наприкінці серпня. До того ж воно може перевищити 10%.

”Звичайно що 3-4% сьогодні, і 3-4% завтра, а післязавтра ще на 1% – імпортоване паливо яке зараз завозиться в Україну на 9-13% вище, у відповідному перерахунку, аніж ті ціни, які зараз встановлені на аналогічні види палива на АЗС”, – каже експерт з ринку нафтопродуктів Геннадій Рябцев.

Нагадаємо, минулого тижня нафта у світі дещо набрала в ціні. Так вартість сировинних ф’ючерсів на американських біржах зросла з 77 до 82 доларів за барель. Тим часом, ціни на пальне в Україні протягом останніх тижнів залишаються стабільними. Так у Києві вартість високооктанового бензину на АЗС коливається в межах 7,45-7,85 гривень за літр, дизпального – в межах 6,75-7 гривень.

Бензин подорожчає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.