Порно у парламенті в Індонезії
Порно у парламенті в Індонезії

В Індонезії під час засідання парламенту на екранах протягом 15 хвилин показували порно.

Скандальний інцидент стався у вівторок в парламенті Індонезії: на великому екрані, що зазвичай відображає хід парламентських голосувань, несподівано з’явилися порнографічні знімки.

Незважаючи на спроби співробітників служби безпеки індонезійського парламенту прибрати зображення з екрану, трансляція порно тривала близько 15 хвилин. Причому, як відзначають журналісти, що знаходилися в будівлі, мова йшла про “жорстке порно” – в тому числі, за участю малолітніх.

Зображення були взяті з веб-сайту, який був нещодавно заборонений в сусідніх країнах – Малайзії та Сінгапурі.

Дана “хакерська атака” явно була не випадковою, вона була приурочена до обговорення в уряді, з ініціативи міністерства зв’язку та інформації, питання про видання декрету, який би дозволив блокувати в Індонезії доступ до веб-сайтів порнографічного змісту.

Яку мету переслідували хакери, неясно. Хуліганська витівка швидше поповнить ряди прихильників заборон в індонезійському парламенті.

Спікер парламенту Індонезії Тофік Курніаван офіційно приніс вибачення за цей інцидент. Поліція веде розшук зловмисників.

Очевидно, хакери діяли за досить простою схемою: вони зламали парламентський сайт, з якого зображення ходу засідань транслюється на великий екран у будівлі законодавчих зборів, і завантажили на нього порнознімки .

Відзначимо, що закони Індонезії для мусульманської країни були досі дещо ліберальні по відношенню до розповсюдження матеріалів сексуального змісту. У цій країні навіть видавався свій національний варіант журналу Playboy. Але в останні роки ісламісти успішно добиваються введення все нових заборон, щоб викоренити “порушення скромності”.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.