Роман, Одеса, убивство
Вбивство на День незалежності в Одесі

Вчора вночі, 24 серпня, в Одесі на Соборній площі з особливою жорстокістю був убитий український націоналіст. Хлопця звали Роман. Міліція затримала його друга, який був із загиблим під час нападу.

Ніхто з нападників не був знайдений. Роман отримав ножові поранення, несумісні з життям. Внутрішні органи хлопця були розкидані довкола по асфальту. Подробиці уточнюються. Міліція приховує цей злочин, повідомляє інформаційний портал “Взгляд из Одессы”.

Нагадаємо, за схожих обставин у 2009 році в Одесі був зарізаний український патріот Максим Чайка. Тоді, як і зараз, вбивць не знайшли.

Відзначається, що згідно наявних даних убитий Роман не був радикальним націоналістом і вже певний період був неактивним прибічником націоналістичних поглядів.

З деяких джерел відомо, що міліцією затримано убивцю – молоду людину на ім’я Марк, на чиєму тілі нанесене татуювання у вигляді перекресленої свастики. Це дає хлопцю підстави стверджувати, що група з 6 антифашистів счинила вбивство саме за політичним мотивом ненависті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.