Лікарня
У Ніжині все під контролем

Чернігівська ОДА повідомляє, що ситуація у Ніжинському дитячому будинку-інтернаті стабільна та контрольована.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко видав розпорядження про створення комісії для з’ясування обставин смертей у даному закладі.

Комісія у складі керівників відповідних обласних управлінь, представників місцевої влади, медичних фахівців розпочала роботу на місці спільно з робочою групою у складі представників Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства праці та соціальної політики України.

Крім того, голова облдержадміністрації провів виїзне засідання комісії на виконання доручення Президента України стосовно встановлення причин смерті вихованців інтернату та надання необхідної допомоги дітям, які перебувають зараз в реанімації.

Він доручив членам комісії і відповідним службам досконало вивчити ситуацію, що склалася, вжити всіх необхідних заходів та взяти під особистий контроль аналогічні заклади, які функціонують в області, повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

За словами головного санітарного лікаря області Миколи Донця та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Ященка, попередній діагноз – гостра респіраторна ротовірусна інфекція.

Водночас вони зазначили, що ситуація у будинку-інтернаті контрольована, госпіталізовані діти знаходяться у задовільному стані, погіршення не спостерігається. Вжиті всі необхідні заходи, заклад забезпечений потрібними ліками, вихованці будинку-інтернату перебувають під постійним наглядом лікарів.

Ситуація перебуває під постійним контролем голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.

Зазначимо, що крім смертей дітей інфекція у Ніжині вразила ще 6 дітей та 8 дорослих.

Як повідомляв NM, через інфекцію у ніжинському інтернаті померло п’ятеро дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.