Військовозобов'язаніУряд України затвердив перелік поважних причин, за якими призовник може не з’явитися або несвоєчасно прибути у військовий комісаріат для призову на збори.

Серед таких причин: смерть близького родича — батьків, дружини, дитини, рідного брата, сестри, дідусі, бабусі — або близького родича дружини, яка сталася пізніше, ніж за 7 діб до дати початку зборів; хвороба чи необхідність нагляду за хворою дружиною, дитиною, а також батьками своїми чи дружини, які проживають разом з військовозобов’язаним, у разі неможливості нагляду за хворим іншим близьким родичем.

Також поважними причинами неявки до військкомату встановлено перебування під слідством, а також застосування до військовозобов’язаних адміністративного чи кримінального покарання, яке робить неможливою його явку.

У відповідний перелік також входять потрапляння під вплив надзвичайної ситуації, яка виникла під час призову на збори й стала перешкодою вчасному прибуттю, а також здача державних іспитів у вищих навчальних закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.