iPhone 4
iPhone 4

Державне підприємство “Український державний центр радіочастот” (Укрчастотнагляд) застерігає від покупки мобільних телефонів iPhone виробництва компанії Apple в українських торговельних мережах, в першу чергу в інтернет-магазинах.

“В українських Інтернет-магазинах з’явилося багато пропозицій продажу сучасної марки мобільних телефонів iPhone за вигідними цінами. Продавці тіньового ринку, в який раз намагаються всучити українцям нелегальний товар, який через кілька місяців може стати не потрібним вам і перетворитися на дорогу іграшку”, – попереджає Укрчастотнагляд в своєму повідомленні.

Цікаво, що телефони цієї марки  коштують в Україні приблизно  від $ 2000 до $ 2700 за апарат, а в США офіційна ціна новинки – від $ 199 до $ 299, мається на увазі iPhone 4.

iPhone на сьогоднішній день не сертифікований в Україні, а тому, згідно із законодавством, не може бути ввезений на територію країни і реалізований через торгову мережу. А при підключенні до мережі цей телефон оператор внесе в так званий “сірий” список і з часом назавжди припинить його обслуговування.

Без проблем будуть працювати в Україні тільки ті телефони марки iPhone, що ввезені громадянами з-за кордону або отримані ними в міжнародних поштових відправленнях для власних потреб (нагадуємо, що можна ввезти два телефони).

Звичайно, крім цього, ці телефони повинні бути зареєстровані в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ мобільних терміналів, яку веде Український державний центр радіочастот.

Comments

 1. Що за дезінформація??
  =============================
  Україні приблизно від $ 2000 до $ 2700 за апарат, а в США офіційна ціна новинки – від $ 199 до $ 299
  =============================
  В Україні цей апарат коштує 1000-1400$ за штуку. В Європі 600-800 Євро в штатах 700-900$…
  від $ 199 до $ 299 це ціна з контрактом, якщо помиляюсь то на 2-ва роки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.