Митний союз
Митний союз

Приєднання України до Митного союзу не вигідно ні для Казахстану, ні для Росії та Білорусі.

Про це заявив міністр економіки Василь Цушко в інтерв’ю ЛігаБізнесІнформ.

«Аналіз показує, що приєднання до Митного союзу не стільки не вигідно Україні, скільки не вигідно нашим партнерам – Казахстану, Росії, Білорусі. З однієї простої причини – ми члени СОТ, і ввізне мито до нас менше, ніж до них», – повідомив В. Цушко.

«Швидше за все, договір про вільну торгівлю без будь-яких вилучень – це той напрям, який ми можемо рухатись з цими країнами. У Митний союз ми навряд чи впишемося, а от договір про вільну торгівлю – це перспективно, і я його буду підтримувати», – додав міністр економіки.

Нагадаємо, 5 березня прем’єр-міністр Росії Володимир Путін на зустрічі з Президентом Віктором Януковичем в Москві закликав Україну вступити до Митного союзу в рамках Єдиного економічного простору. За словами Президента України, в даний час приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусії та Казахстану є неможливим.

Як повідомлялося, 5 липня, на засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕс в Астані президенти Росії, Казахстану і Білорусі підписали заяву про створення Митного союзу. На наступний день набув чинності Митний кодекс Митного союзу для всіх трьох країн-учасниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.