Компослуги
Українці заплатили за компослуги

Найактивніше розраховувалися за компослуги у Сумській, Вінницькій, Івано-Франківській і Львівській областях, найгірше – у Севастополі та в Одеській області.

Жителі України в січні-червні 2010 року сплатили за житлово-комунальні послуги 16,2 млрд гривень, що становить 99,7% від нарахованих за цей період сум. Про це повідомляє Держкомстат.

Згідно з повідомленням, серед регіонів найвищий рівень розрахунків за ЖКП спостерігався в Сумській, Вінницькій, Івано-Франківській і Львівській областях – 109-107,9%, найнижчий – у Севастополі та в Одеській області – 67,1% і 90,8% відповідно.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку в червні зменшилися на 2% порівняно з червнем 2009 року, і з урахуванням електроенергії становили 182,9 гривень.

У Держкомстаті зазначили, що заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг у червні зменшилася на 4,1% порівняно з травнем 2010 року, і на початок липня становила 10,452 млрд. гривень.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 3,9 місяці. Зменшення заборгованості відбулося в усіх регіонах країни, окрім Севастополя.

Зокрема, в червні заборгованість за три й більше місяців мали: за централізоване опалення й гаряче водопостачання – 32,4% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 28%, за вивіз побутових відходів – 23,1%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 22%, за газопостачання – 20,4%.

У січні-червні населення сплатило за електроенергію 3,752 млрд гривень, що становить 135,8% нарахованих за цей період сум.

Серед регіонів найвищий рівень оплати електропостачання спостерігався в Закарпатській, Одеській і Херсонській областях – 204,8%-199,5% з урахуванням погашення боргів попередніх періодів, найнижчий – у Чернігівській, Житомирській, Полтавській і Сумській областях – 78,5%-94%).

Заборгованість населення з оплати електроенергії на початок липня становила 2,874 млрд гривень.

У січні-червні населення уклало 46 тис. договорів із погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 91,7 млн гривень, а сума внесених платежів із урахуванням довгострокових договорів становила 90,1 млн гривень.

Як відомо, жителі України в 2009 році сплатили за житлово-комунальні послуги 25,7 млрд гривень, що становить 92,4% від нарахованих за цей період сум.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.