золото, ювелірні вироби, контрабанда
Провіднику потяга не вдалось сховати 5 кг золота

За орієнтуванням Служби безпеки України співробітники Харківської обласної митниці спільно з прикордонниками при перевірці потягу «Київ – Астана» виявили 5 кг прихованого золота, повідомляє прес-служба Держмитслужби України.

Вранці державними службовцями було проведено усне та письмове декларування пасажирів та провідників одного з вагонів потягу. Ніхто з громадян не заявив про переміщення предметів, які підлягають декларуванню.

Після проведення митниками спільного зі співробітниками СБУ огляду вагону у купе провідників у міжстельовому просторі було виявлено шість пакетів з ювелірними виробами.

Усі коштовності були нові та згідно з ярликами виготовлені на Харківському ювелірному заводі. Після повторного опитування було з’ясовано, що підвіски, браслети, сережки від митного контролю приховав провідник, громадянин України.

За цим фактом співробітниками Харківської обласної митниці було заведено справу про порушення митних правил, а золото, попередньою вартістю 1 млн. грн., вилучено співробітниками Служби безпеки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.