dity
дітям бракує садків

Як повідомила начальник відділу дошкільної освіти Міносвіти України Ніна Омельяненко на прес-конференції в понеділок у Києві, в даний час в Україні налічується 15,5 тис. дошкільних навчальних закладів, в яких знаходиться більше 1,2 млн дітей.

За її словами, щорічно кількість дошкільних установ збільшується на 200-300 одиниць. “Однак, існуюча мережа дошкільних навчальних закладів не повною мірою задовольняє освітні потреби населення. Тільки 56% дітей від 1 року до 6 років можуть відвідувати дошкільні навчальні заклади. Тобто, не вистачає місць”, – повідомила Ніна Омельяненко, передає Інтерфакс-Україна .

Разом з тим, за її словами, спостерігається гарна динаміка навчання дітей 5-річного віку. У поточному році 93,5% дітей старшого дошкільного віку охоплені дошкільною освітою, зазначила Ніна Омельяненко.

Вона повідомила, що в даний час більше 106 тис дітей “перебувають у черзі на отримання дошкільної освіти”. Крім того, майже 1 тис. дошкільних навчальних закладів не функціонує з різних причин.

Як повідомлялося, 22 липня Президент України підписав прийнятий Верховною Радою закон України “Про внесення змін до законодавчих актів з питань середньої та дошкільної освіти”, згідно з яким школярі будуть вчитися 11 років замість нинішніх 12. Цим законом внесено зміни і до закону України “Про дошкільну освіту”. Відповідно до нього вводиться обов’язкове дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку – з 5 років.

за матеріалами: novostey.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.