Підземний хід
Підземний хід

Увечері 12 серпня брестські прикордонники затримали громадянина України, який намагався зробити підкоп, щоб потрапити до Польщі. Про це повідомили в прес-центрі Держприкордонкомітету.

Затримання відбулося приблизно в 350 метрах від кордону. Документів при чоловікові не було, але його особа відразу ж була встановлена. «Затриманий там не просто намозолив очі, а набрид», – пояснюють у прикордонному відомстві.

Виявляється, вже чотири роки з інтервалом приблизно в шість місяців 60-річний українець намагається з допомогою лопати пробратися до Польщі з Білорусі.

Як пояснили прикордонники, саме специфічна медична довідка допомагає чоловікові уникати покарання і внесення до списку нев’їзних. На заставі впевнені, що через півроку «землекоп» знову з’явиться в ці місця.

Зараз затриманий оформлений як порушник кордону. Беручи до уваги неординарність випадку, його відправили не в ізолятор тимчасового утримання, а в медустанову. Там чоловік пробуде до тих пір, поки його не передадуть українським прикордонникам, повідомляє БЕЛТА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.