Хмельницька АЕС
Україна збільшить потужності АЕС

До 2030 року Україна планує збільшити потужність атомних електростанцій до 29,5 мільйона КВт. Про таку перспективу повідомив Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко, повідомляє прес-служба Мінпаливенерго.

“Ґрунтуючись на положеннях Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої урядом України в 2006 році, передбачається, що до 2030 року виробництво атомної електроенергії буду збільшено майже у 2,5 рази, a встановлені потужності атомних станцій до 29,5 мільйона КВт”, – відзначив Бойко.

За словами Міністра, першочерговим завданнями будівництво і введення в експлуатацію до кінця 2016 року двох нових енергоблоків потужністю 2 мільйони КВт на Хмельницькій АЕС.

Юрій Бойко також наголосив на необхідності розвивати напрямок видобутку уранової руди.

“Реалізація цього напрямку в енергетиці дозволить створити додатковий ресурс для підвищення рівня енергетичної безпеки і відповідної зміни енергетичного балансу не тільки нашої країни. Сьогодні видобуток уранової руди здійснюється в обсязі 30% від потреби АЕС України. Планується до 2015 році забезпечення ураном всіх діючих енергоблоків АЕС, a в період до 2030 року – збільшення виробництва урану до 6,4 тисячі тонн на рік”, – поінформував глава Мінпаливенерго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.