Польща
У Варшаві мітингують

У Варшаві пройшов масовий мітинг прихильників послаблення впливу Католицької церкви на державу, – повідомляє Радіо Свобода.

На думку учасників мітингу, в даний час в Польщі не дотримується гарантований конституцією країни принцип відділення церкви від держави – релігійні символи перебувають у державних установах, а в школах викладають релігію.

“Мені не подобається те, що представники церкви постійно впливають на питання, які знаходяться у повноваженнях державної, а не церковної влади нашої країни”, – заявив один з учасників.

Акція лівих – це реакція на події навколо встановленого відразу ж після трагедії під Смоленськом у президентського палацу гігантського хреста, який тепер віруючі не дозволяють перенести в храм.

“Ми, християни, не можемо дозволити, щоб над нашим святим символом – хрестом, поглумилися!” – Кажуть захисники так званого “Хреста Качиньського”.

На думку ряду політологів, на тлі загострених останнім часом суперечок про місце релігійних символів у громадському житті країни, ліві намагаються позиціонувати себе як єдину політичну силу, яка в змозі реально відокремити релігію від держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.