Тбілісі, мітинг
Тбілісі, мітинг

У Тбілісі рано вранці в середу поліція силою виселила з колишнього будинку штабу групи російських військ у Грузії біженців з Абхазії і Південної Осетії, які оселилися там після війни в серпні 2008 року.

Як повідомляє Радіо Свобода, ця будівля виставлено на продаж і уряд розраховує отримати за нього більшу суму від інвестора. Так само (тобто рано вранці, коли більшість тбілісців сплять) кілька тижнів тому виселили біженців з колишньої будівлі видавництва «Родина». В обох випадках мова йде про біженців з Абхазії (Кодорської ущелини) і Південної Осетії, що залишили свої будинки в результаті п’ятиденної війни в серпні 2008 року.

Близько 700 сімей біженців, що живуть в колишній будівлі ГРВГ, спробували чинити опір, протестували, плакали, але влада була невблаганна. У результаті незначних сутичок кілька людей отримали поранення. Потім біженці попрямували в центр міста, де провели акцію протесту. Вони заявили, що пропозиція влади переїхати на постійне місце проживання в Зугдіді та інші міста, де їм пропонують квартири і будинки безкоштовно, для них неприйнятно, оскільки там немає роботи і їм нічим буде годувати сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.