Яйця
Ймовірна причина спалаху - курячі яйця

У США зафіксовано вже кілька сотень випадків захворювання на сальмонельоз. Хоча причина виникнення спалаху до цих пір не з’ясована, понад півмільярда яєць вже відкликане з продажу.

Жителі США споживають 47 мільярдів яєць на рік. Всі відкликані з продажу яйця поступили з двох ферм у штаті Айова, що використали один і той же корм для курей. Власник ферм і до цього неодноразово порушував закони з охорони навколишнього середовища.

Голова управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США Маргарет Хамбург заявила: “Ми не знаємо, яким чином відбулося зараження курчат, яєць, і ми не впевнені, що відкликання з продажу в такій кількості необхідне для захисту споживачів”.

Директор Центру з контролю і профілактики хвороб Крістофера Бреда повідомив, що ризик захворювання сальмонельозом особливо високий у дітей, літніх людей та людей з ослабленою імунною системою. У них захворювання протікає особливо важко і може закінчитися летальним результатом.

Сальмонельоз є гострою кишковою інфекцією, що викликається бактеріями сальмонелами, які можуть міститися в продуктах тваринного походження (молоко, м’ясо, яйця) при неправильній термічній обробці, неправильному забої тварин або порушенні умов зберігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.