Droid
Droid

Смартфон, що є наступником бестселера Motorola Droid, почне продавати в США в четвер оператор Verizon. Droid 2 спробує перевершити успіх попередників. Експерти пов’язують стрімке зростання популярності платформи Google Android.

Апарат, як і його попередник, є горизонтальним слайдером. Не змінився і екран – 3,7-дюйма, WVGA дозвіл. Камера та ж – 5 мегапікселів, автофокус, світлодіодний спалах. Процесор прискорився майже вдвічі – тепер за обчислення в смартфоні відповідає Snapdragon з частотою 1 ГГц. Також оновилася операційна система – тепер це Android останньої версії 2.2 (“Froyo”), помітно перевершує попередні по швидкості роботи.

За 20 доларів на місяць Verizon дозволить використовувати смартфон як мобільний хотспот, роздаючи з нього інтернет по Wi-Fi будь-яким пристроям. Така можливість вперше з’явилася саме в Android 2.2. Ще один бонус Froyo – вбудована підтримка технології Adobe Flash, причому останній її версією, 10.1.

Помітно змінилася клавіатура пристрою – вона стала симетричною і, як стверджують в Motorola, користуватися нею буде зручніше, ніж на першому Droid. Нагадаємо, Verizon – це CDMA-мережа, проте напевно Motorola незабаром випустить і GSM-версію телефону для Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.