Літак
Літак Continental Airlines

Міністерство юстиції США схвалило злиття американських авіаперевізників United Airlines і Continental Airlines.

Як повідомляє агентство Lenta.ru з посиланням на CNN, антимонопольна комісія прийняла відповідне рішення, коли вищевказані компанії заявили, що готові передати права на здійснення зльотів і посадок в аеропорті Ньюарк Ліберті авіакомпанії Southwest Airlines.

Розташований недалеко від Нью-Йорка Ньюарк Ліберті до цих пір був другим за величиною (після Х’юстона) вузловим аеропортом Continental Airlines.

Угода між United Airlines і Continental Airlines, вартість якої оцінюється в 3,2 мільярда доларів США, буде завершена пізніше у 2010 році. Авіакомпанії оголосили про злиття на початку травня 2010 року. Літаки об’єднаного перевізника, який отримає назву United Continental Holdings, будуть літати під брендом United Airlines, але при цьому буде використовуватися логотип Continental Airlines.

Об’єднана компанія стане найбільшим у світі авіаперевізником. Передбачається, що її послугами будуть користуватися близько 144 мільйонів пасажирів на рік. Літаки United Continental Holdings будуть літати в 370 аеропорти, розташованих у 59 країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.