Готелі Швейцарія
Швейцарські готелі переживають не найкращі часи

Швейцарські готелі переживають не найкращі часи. В найближчі 10 років у Швейцарії закриють понад 1 тисячу готелів. Таку думку висловив голова швейцарської “Асоціації готелів” Гульєльмо Брентел (Guglielmo Brentel).

“В даний час вже не досить побудувати готель, в якому можна тільки спати, їсти і пити. Існує велика кількість інших причин, через які люди подорожують, і власники готелів повинні пропонувати відвідувачам різноманітні послуги, які ті чекають”, – заявив Брентел, який сам володіє середнім за розміром готелем.

За його словами, на даний момент з 5,5 тисячі швейцарських готелів на 40% з них припадає близько 80% усіх туристів. Що залишилися 60% готелів борються за 20% від усього туристичного потоку. Брентел вважає, що половина цих готелів, тобто третину всіх швейцарських готелів, не виживуть і закриються найближчим часом.

Найважче доведеться маленьким “сімейним” готелям, які не в змозі розгорнути рекламну компанію або заманити низькою ціною. Єдиним шляхом до виживання для цих готелів є надання унікальних сервісів, заснованих на доскональному знанні регіонів персоналом готелів.

Джерело SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.