bud_dostoevskyi
"будинок Достоєвського" продадуть на торгах

Фонд майна Петербурга виставив на аукціон будинок із земельною ділянкою, де в 1847-1849 роках жив письменник Федір Достоєвський. Як говориться в повідомленні фонду, будівля є пам’яткою культури федерального значення.

Одночасно з покупкою переможець торгів повинен буде підписати охоронне зобов’язання, згідно з яким усі роботи з реконструкції будівлі будуть узгоджені з комітетом з державного контролю, використання й охорони пам’ятників історії і культури.

Об’єкт розташований за адресою: вулиця Мала Морська, 23, літера А. Загальна площа будівлі становить 6628 квадратних метрів, площа земельної ділянки – 1539 квадратних метрів. Зараз будівля перебуває в оренді до 2044. Стартова ціна об’єкту становить 275 мільйонів рублів, крок аукціону – 5 мільйонів рублів. Як вказується в повідомленні, аукціон відбудеться 6 жовтня 2010 року.

На цей же день заплановані торги по іншому пам’ятника культури – Круглому ринку на набережній Мойки. Стартова ціна цього лота складає 200 мільйонів рублів, крок аукціону – 500 тисяч рублів.

за матеріалами: Лента.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.