gazon
найкращий газон в Україні зроблять у Львові

Львів отримає найкращий футбольний газон в Україні
У Львові планують зробити найкраще в Україні покриття футбольного поля. Про це повідомила Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові.

«Для досягнення цієї мети буде залучено найкращих спеціалістів, найкращі матеріали та обладнання. В найближчий час ми запланували відвідати останній збудований стадіон у Дубліні і провести остаточні переговори по питанню підписання контракту». – зазначив генеральний директор ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові» Володимир Шадрін.

Нагадаємо, що у вівторок, 3 серпня, до Львова прибули іноземні спеціалісти, консорціум компаній STRI Clive Richardson ENGO для перегляду площадки і збору вихідних даних для підготовки детально прорахованої пропозиції.

До облаштування футбольного поля на львівському стадіоні залучать провідних світових спеціалістів. Майбутню арену у Львові відвідали представники консорціуму компаній STRI, Clive Richardson Limited (CRL) та Engo Limited, які співпрацюватимуть з ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до ЄВРО 2012» у роботі над зведенням системи газонного покриття.

Завдяки використанню найсучасніших технологій та обладнання, львівський стадіон отримає одне з кращих полів Чемпіонату Європи 2012 року. Площа поля складає 7140 м². Роботи по облаштуванню покриття включатимуть встановлення дренажної системи, кількох дренуючих та стабілізуючих шарів, систем обігріву та поливу газону, а також рулонного газону. Роботи із встановлення системи газонного покриття мають розпочатися у лютому наступного року, а закінчитися в травні. У вересні 2011 року на львівському стадіоні має відбутися перший футбольний матч.

Компанія STRI була заснована у 1928 році і на сьогодні є одним зі світових лідерів у галузі облаштування спортивного газонного покриття. Вона також є офіційним радником FIFA та UEFA. В Україні STRI працювала над встановленням покриття поля на «Донбас-Арені». Однією з останніх робіт компанії є облаштування поля на стадіоні Aviva у Дубліні. У березні наступного року на цій арені має відбутися фінал Ліги Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.