metro
У лондонському метро ледь не трапилася трагедія

Поїзд технічного обслуговування без машиніста за 13 хвилин проїхав 6 станцій. Уникнути жертв вдалося лише завдяки своєчасним заходам, які прийняли працівники підземки, повідомляє BBC.

Автоматизований поїзд, що використовувався службою технічної підземки метро для виправлення поломок, несподівано сам почав рух по одній з ліній метро в бік центру міста. Працівники підземки почали спішно “розчищати” шлях для потяга, попереджаючи пасажирів на станціях і відправляючи пасажирські склади на запасні шляхи.

Зупинився некерований поїзд лише ближче до центру міста, в районі станції Warren Street, так як після цієї станції шляхи йдуть по похилій вгору. Після цього склад вдалося взяти під контроль і шляхом перемикання стрілок відправити його до вокзалу Charing Cross.

За словами персоналу лондонської підземки, всі 13 хвилин руху некерованого поїзда диспетчери були в напруженні, тому що ситуація могла обернутися катастрофою, адже зіткнення з пасажирськими поїздами вдалося уникнути практично дивом.

Відзначимо, в даний момент ведеться розслідування події. Як повідомили в адміністрації Лондонського метрополітену, поки причини некерованого руху “оскаженілого” поїзду не встановлені, використання всіх інженерних складів даного типу тимчасово призупинено.

За матеріалами rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.