Найдорожча квартира

У Лондоні встановлено світовий рекорд ціни на квартиру: пентхаус в Гайд-парку було продано за 140 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 220 мільйонів доларів).

Шикарні двоповерхові апартаменти мають броньовані вікна, систему з очищення повітря і спеціальну кімнату-укриття, розраховану на екстрені випадки: там її мешканці можуть сховатися у разі нападу чи інших непередбачених обставин, які створюють загрозу життю.

Ім’я нового власника найбільшої дорогої квартири у світі не розголошується. Однак, за даними британських ЗМІ, ним став нафтовий магнат з однієї з країн Перської затоки.

Будинок, в якому розташовані 80 квартир, був спроектований знаменитим британським архітектором сером Роджерсом. Він представляє з’єднані між собою чотири башти із залізобетону та скла і зараз знаходиться у завершальній стадії будівництва.

Ціна квадратного метра в будинку досягає 64600 фунтів (101 тисячі доларів) в порівнянні з 4,84 тисячами фунтів (7550 доларів) в середньому по Лондону.

Другою за вартістю квартирою у світовому рейтингу є квартира в Нью-Йорку, що виходить вікнами на П’яту авеню і Центральний парк. Вона була продана за 70 мільйонів доларів. На третій позиції – квартира в Гонконгу, придбана за 28,8 мільйонів доларів.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.