Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

У Кремлі з жалем констатують непослідовність президента Білорусії Олександра Лукашенка з низки питань, в тому числі про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії.

«Слова про визнання Білорусією незалежності цих республік були вимовлені Олександром Лукашенком на засіданні країн-членів ОДКБ у присутності всіх лідерів цих країн», – сказав журналістам джерело в адміністрації президента Росії.

«Непорядність і непослідовність Олександра Лукашенка з цього питання, та й по багатьох інших, на жаль, вже давно стали нормою», – сказало джерело в Кремлі.

Лукашенко напередодні заявив, що не визнав незалежність Південної Осетії і Абхазії, оскільки Москва виявилася не здатна підтримати Білорусію у вирішенні тих проблем, які могли у неї виникнути. Коментуючи заяву російського президента Дмитра Медведєва про те, що президент Білорусії урочисто обіцяв визнати незалежність цих двох держав, Лукашенко сказав, що він «урочисто ніде не обіцяв, про це ніхто не чув». «Урочисто – це коли привселюдно … Якщо б Росія зробила свої кроки назустріч, напевно, була б інша ситуація», – сказав білоруський лідер.

Помічник президента РФ Сергій Приходько вже заявив, що Кремль готовий опублікувати ту частину стенограми засідання ОДКБ, в якій містяться слова президента Білорусії на цю тему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.