Олімпік парк, котеджне містечко
Інвестори заявляють про нову аферу у нерухомості

163 інвестора котеджного містечка Олімпік-Парк під Києвом створили громадський Об’єднання Інвесторів. Про це «proUA» повідомили члени об’єднання.

За їх словами, «роботи зі зведення містечка та його інфраструктури велися впродовж 2007-2009 рр.. з постійними порушеннями зобов’язань, зривами термінів, грубими порушеннями будівельних норм, у зв’язку з систематичними порушеннями чимало будинків доводилося розбирати до фундаменту і вибудовувати наново. З грудня 2009 будівельні роботи на території містечка зупинені».

З моменту початку продажів кожні півроку керівництво ТОВ «Траверз-Буд» переносило терміни здачі робіт у містечку. На неодноразові спроби отримати достовірну інформацію, про стан справ у ТОВ “Траверз-Буд”, були отримані усні відмови. Протягом 2009 року всі роботи в містечку виконувалися мляво і лише у деяких домоволодіннях. А з кінця 2009 року взагалі зупинені.

“Сьогодні в містечку немає жодного повністю добудованого будинку, немає доріг, огорож, не підведені комунікації, немає обіцяних дитячого садка, школи й паркової зони. Ні всього того, що обіцяли нам здати до кінця 2009 року. Немає навіть інформації, коли і з якою затримкою це з’явиться, куди і на що були витрачені наші гроші? У загальній складності, ТОВ “Траверз-Буд” отримав від нас більше 280 мільйонів гривень», – заявляють інвестори.

«У квітні цього року з відкритих джерел ми дізналися про зміну власника ТОВ  “Траверз-Буд”. Тепер 100% ТОВ належить Кирилу Дмитрієву, керуючому партнерові і президентові фонду Icon Private Equity, одного з найбільших гравців на ринку прямих інвестицій на території Росії та СНД. Чергові спроби отримати інформацію від пана Дмитрієва не увінчалися успіхом.

Від нас продовжують приховувати інформацію про реальний стан справ! У нинішніх діях пана Дмитрієва та керівництва ТОВ “Траверз-Буд” ми бачимо прямі злочинні дії, відносно інвесторів Олімпік-Парк», – говорять члени громадського об’єднання інвесторів котеджного містечка Олімпік-Парк.

Інвестори Олімпік-Парк вимагають «провести відкриті збори інвесторів і надати офіційну інформацію про поточний стан справ у містечку; надати фінансовий звіт про витрачання залучених коштів інвесторів за 2007-2010 рр..; Компенсувати втрати інвесторам, пов’язані із зривом термінів запуску містечка».

ДОВІДКА. У 2007 році Микола Лагун заснував проект наймасштабнішого в Україні котеджного містечка Олімпік-Парк на 1090 домоволодінь. Ділянка площею 245 Га розташований в 19 км від Києва по Житомирській трасі. Керуючою компанією проекту виступило ТОВ “Траверз-Буд“.

Термін запуску 1-ї черги містечка (площею 100 Га на 410 домоволодінь) планувався на літо 2009 року. Земельні ділянки для котеджного будівництва продавалися за цінами в кілька разів вище ринкових самим Миколою Лагуном, а також Дмитрієвим Олександром.

За матеріалами SV-Development

Comments

  1. кроме того не вся земля, на которой построены дома олимпик парк, им принадлежит. Голова Колонщинской СР на вопрос “как на моей земле могли построить дома” отвечает, – что она не давала разрешения на постройку домов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.