МВС, міліція
Міліція

Журналіст привернув увагу правоохоронців, що несли службу з охорони громадського порядку на станції метро “Вокзальна” у Києві. Працівники міліції підійшли і, як повідомляє прес-служба МВС, відрекомендувавшись, попросили пред’явити документ, що засвідчує особу.

На законну вимогу правоохоронців молодий чоловік відмовився показати документи, а також зажадав, щоб працівники міліції пред‘явили свої службові посвідчення. Після того, як це було зроблено, охоронці правопорядку запросили громадянина пройти до кімнати міліції, яка розташована у вестибюлі станції, для встановлення особи молодика. До кімнати також було запрошено двох свідків, йдеться у повідомленні МВС.

У кімнаті міліції журналіст відкрив свій рюкзак, а також дістав посвідчення з написом «преса», однак пред‘являти його відмовився. Натомість він вийняв з рюкзака паспорт громадянина України  та поклав його на стіл для вивчення працівниками міліції.

Після з‘ясування особи громадянина, а також не виявлення у нього заборонених до перевезення в метрополітені предметів, подальшої необхідності спілкування правоохоронців з молодою людиною не було. Він самостійно залишив кімнату міліції, відзначає прес-служба.

Міліція зазначає, що затриманий чоловік погрожував працівникам міліції скаргами на їхні “неправомірні дії”

За вказівкою керівництва МВС розпочато службову перевірку зазначено факту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.