Бруно Кремер
Бруно Кремер помер від раку

У Франції у віці 80 років помер популярний актор Бруно Кремер. Найбільшу популярність йому принесла роль поліцейського комісара Мегре, героя романів бельгійського письменника Жоржа Сіменона.

Президент Франції Ніколя Саркозі назвав актора “знайомою і привабливою фігурою французького кіно”, прем’єр-міністр Франсуа Фійон нагадав, що Кремер, який володів “численними талантами”, під час роботи був вкрай вимогливий до самого себе. Міністр культури Фредерік Міттеран сказав, що країна “втратила великого актора”, який користувався великою популярністю у французів.

Бруно Кремер народився в 1929 році в одному з передмість Парижа. Сам він розповідав, що вирішив стати актором, коли йому було всього 12 років. Він зіграв у понад 110 фільмах, працював з Франсуа Озоном, Лукіно Вісконті, Клод Лелуш та іншими відомими режисерами.

Найбільшу популярність Кремеру принесла роль поліцейського комісара Мегре, героя численних романів бельгійського письменника Жоржа Сіменона. Французьке телебачення показувало фільми про розслідування Мегре з 1991 по 2005 роки. У загальній складності, Кремер знявся в 54 серіях про пригоди цього поліцейського.

У знаменитому італійському телесеріалі “Спрут” виконав роль одного з мафіозі Антоніо Еспінози.

В останні роки Бруно Кремер проходив лікування від раку. Він помер в одній з паризьких лікарень, повідомляє “Інтерфакс”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.