park_gate
у Дубаї побудують гігантські арки

У Дубаї планується побудувати багатофункціональний комплекс Park Gate, який буде виконаний у вигляді арок. Про це йдеться в повідомленні архітектурного бюро Adrian Smith + Gordon Gill, що займався розробкою проекту.

Park Gate складається з шести хмарочосів попарно з’єднаних склепіннями з підвісними садами. Висота будівель з одного боку комплексу складе 37 поверхів, з іншого – 34 поверхи, що створить ефект асиметричності комплексу. Крім того, хмарочоси будуть трохи повернуті відносно один одного. Під склепінням, на дахах будівель розташуються басейни та зимові сади.

Завдяки воді і тіні від аркок, температура на внутрішній території всього комплексу арок буде на 10-15 градусів нижча, ніж на вулиці. Частина енергії необхідної для роботи комплексу будуть забезпечувати сонячні батареї, встановлені на всіх поверхнях будівель.

Загальна площа Park Gate складе 423 тисячі квадратних метрів. У ньому розмістяться офісні та торгові приміщення, а також готель. Обсяг інвестицій у проект і терміни його реалізації невідомі.

за матеріалами: Лента.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.