Микола Азаров
Микола Азаров

Для приїзду до Чернівців з нагоди 70-річчя утворення області президента Віктора Януковича уздовж маршруту, яким мав прослідувати його кортеж, проклали новий асфальт. Нове покриття, яке клали з таким поспіхом, що заасфальтували не тільки вибоїни, а й каналізаційні люки. Однак замість Януковича на ювілей приїхав прем’єр Микола Азаров.
Про це пише «Українська правда».

За даними джерел в облдержадміністрації, президент не зміг приїхати через те, що, повернувшись в п’ятницю до Києва, “сконцентрувався на відстеженні ситуації з пожежами в Україні”.

Оскільки з самого початку передбачалося, що у святкових заходах візьме участь Янукович, напередодні вздовж маршруту з аеропорту до Чернівецького державного університету розвішали плакати “Буковина вітає президента України Віктора Януковича“.

Урочистості проходили в Мармуровому залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

“Зараз я буду майже як Брежнєв, якщо хто пам’ятає”, – сказав Азаров, розкриваючи текст привітання, в якому, зокрема, йшлося, що “утворенням Чернівецької області та її входженням до складу Української РСР завершилося формування території сучасної України”.

“І такою вона залишиться навіки”, – заявив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.