Титанік
Загибель Титатніка покажуть у 3D

З канадського порту Сент-Джонс вийшло судно, на борту якого знаходяться підводні роботи. Вони створять віртуальну 3D-карту району загибелі пасажирського лайнера “Титанік”.

Експедиція має тривати 20 днів, протягом яких підводний робот дослідить з близької відстані місце загибелі “Титаніка“. Один з роботів має скласти тривимірну карту місця трагичних подій. Президент RMS Titanic Inc. Крістофер Давіно заявив, що метою нинішньої експедиції є “створення найбільш докладної карти місця загибелі судна”. “Мова йде про те, що ще кілька років тому було реальним лише у світі наукової фантастики”, – додав учасник експедиції Джеймс Дельгадо.

Вчений Девід Галло відзначив, що карта, яку мають намір скласти дослідники, повинна стати не тільки першою археологічної картою місця загибелі “Титаніка“, але і першою спробою створити 3D-модель “настільки великого об’єкту неправильної форми на таких глибинах”.

Титанік” вийшов у свій перший і останній рейс з Європи до Америки 10 квітня 1912, взявши на борт більше 2,2 тис. пасажирів. Чотирнадцятого квітня, під кінець четвертого дня плавання, “Титанік” зіткнувся з величезним айсбергом і затонув в 02.20 15 квітня. За різними даними, загинули від 1400 до 1517 чоловік.

Джерело: Globe and Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.