Facebook
Facebook

Влада не справляється з потоком позовів про порушення авторських прав.

За минулі два роки соціальні мережі неодноразово перевіряли на міцність турецьке законодавство і суспільство, обурюються офіційні особи. Безліч відомих людей по всій земній кулі звинувачують Facebook в порушенні авторських прав. Судові тяганини затягуються, часом, на рік, а то й на два.

Число позовів, пов’язаних з Facebook, зростає, але низька розкриваність злочинів веде до того, що люди продовжують страждати від шахраїв, які зламують їх особисті сторінки, викладають піратські копії фільмів, тобто намагаються всіляко зашкодити їхньому іміджу. Безліч судових справ тягнеться роками, бо судова система не має точних нормативних документів, на які слід було б спиратися в діловодстві.

Насправді будь-який технологічний прорив завжди надавав подібний ефект на систему правосуддя, як у Туреччині, так і по всьому світу. Для того щоб стати суддею, студенти юридичного факультету не зобов’язані ходити на заняття, присвячені тому, як Інтернет і технології впливають на суспільство, крім тих випадків, коли вони самостійно вирішують відвідувати їх.

Виходом із ситуації, що склалася турецьке видання представляє введення обов’язкового відвідування занять по законодавству стосовно Інтернету для студентів юридичних факультетів. Може, тоді Facebook перестануть вважати ворогом держави номер один.

За матеріалами: kp.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.