Туреччина
Туреччину запідозрили у військових злочинах

Після публікації німецькою газетою «Дер Шпігель» повідомлення про те, що Туреччина використовувала проти курдських повстанців хімічну зброю, в Ізраїлі стверджують, що поведінка цієї країни в останні роки викликає вагомі підозри на вчинення її владою військових злочинів.

Про це ізраїльські політичні джерела заявили порталу Walla. Згідно з цими джерелами, дії Туреччини проти курдів можуть розцінюватися як військові злочини, спрямовані на підрив демократичного ладу. А тепер з’явилася нова загроза того, що секретна інформація, що стосується західних країн, витече з Туреччини до ворогів західної цивілізації, що оголосили війну демократичним ліберальним цінностям.

При цьому, нагадують ці джерела, Туреччина звинувачує Ізраїль у використанні фосфорних бомб проти цивільного населення сектора Газа і намагається переконати світову спільноту, що саме Ізраїль є військовим злочинцем.

Як вже повідомлялося, німецькі фахівці підтвердили достовірність фотографій, на яких видно 8 убитих курдських повстанців, і зробили висновок, що їхня смерть настала від впливу хімічної зброї.

Відповідно до джерел у курдських правозахисних організаціях, мова йде про повстанців, які загибли у боях з урядовими військами у вересні 2009 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.