Тоні Блер
Тоні Блер

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер обзавівся власним міні-банком для обслуговування заможних клієнтів, повідомила британська газета “Санді таймс”.

За даними видання, зареєстрована в британській столиці компанія Tony Blair Associates, назву якої можна було б перекласти як “Компаньйони Тоні Блера”, отримала в Управлінні фінансового нагляду (УФН) країни відповідні дозволи на здійснення банківських операцій і надання послуг в інвестиційній сфері. Компанія вже рекрутували кілька досвідчених банківських менеджерів, що мають всі необхідні ліцензії з боку УФН.

З тих пір, як Блер залишив в 2007 року пост прем’єр-міністра, він, за даними британських ЗМІ, “зібрав” близько 20 мільйонів фунтів стерлінгів (32 мільйони доларів), виступаючи по всьому світу з лекціями, займаючись благодійною діяльністю і подаючи різні консультаційні послуги. Наданням таких послуг, як спочатку було заявлено, і повинна була займатися Tony Blair Associates, передає ИТАР-ТАСС.

“Вона буде надавати стратегічні поради як на комерційній, так і на безоплатній основі, у сферах політичних та економічних тенденцій і реформування системи управління”, – заявив Блер, оголошуючи про створення компанії.

Проте з тих пір, як стало відомо “Санді таймс”, сфера інтересів Tony Blair Associates істотно розширилася, і тепер компанія вирішила зайнятися наданням ще і банківських послуг. Згідно з документами УФН, з якими ознайомилося видання, компанія Блера “може здійснювати угоди в сфері інвестицій”, включаючи акції, інвестиційні траст-фонди і державні цінні папери. Вона може надавати ці послуги як професійним клієнтам, включаючи інвестиційні фонди, так і заможним приватним особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.