Юлія Тимошенок
Юлія Тимошенок

Екс-прем’єр-міністр і лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко вважає, що українська влада сприяє поглинанню України Росією.

В інтерв’ю Бі-Бі-Сі вона сказала, що це відбувається за мовчазної згоди західних країн, які “не зовсім адекватно” оцінюють ситуацію в Україні. Чи не найбільше часу під час інтерв’ю Юлія Тимошенко витратила на теми, про які вона зазвичай говорить менше, а саме, про ставлення Заходу до подій в Україні.

Останнім часом пані Тимошенко усе більше протиставляє себе Вікторові Януковичу саме як проєвропейський ліберальний політик, а нинішню владу називає владою минулого і «неорадянщиною».

Також Юлія Володимирівна сказала, що за рахунок такого поглинання в енергетичній-, політичній-, гуманітарній сферах існує реальна загроза суверенітету України.

Особливо екс-преп’єр акцентувала, що не веде агресивну політику і не є проти ефективних стосунків з Росією, яку й демонструвала у часи правління,  що мала однакову позитивну оцінку  на рівні обох держав, на відміну від поточної ситуації.

На її думку: “Нова влада сприймає стосунки з Росією, як бізнес, як великий бізнес, приватний бізнес, і саме тому йде такий фундаментальний перекос в сторону російських національних інтересів і російських стратегічних планів”.

За метеріалами: BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.