Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко закликає всіх громадян прийти 7 вересня, о 10.00, до Верховної Ради і підтримати ухвалення закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на споживання у побуті природного газу.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вимагатиме позачергового розгляду цього законопроекту та його підписання на першому засіданні парламенту, яке відбудеться 7 вересня.

“Ми вважаємо, що влада не має права встановлювати світові ціни на газ для населення у період фінансової кризи, коли доходи наших громадян значно нижчі, ніж у сусідніх європейських країнах”, – наголошує БЮТ.

Після підписання Харківських угод про продовження терміну базування у Криму Чорноморського флоту РФ до 2042 року Янукович пообіцяв громадянам, що “це дасть… можливість не піднімати цього року ні тарифи на газ, ні тарифи на житлово-комунальні послуги”. Неприпустиму торгівлю національними інтересами він виправдовував міфічними, як це всім тепер зрозуміло, економічними дивідендами. Проте поступки в такому питанні як державний суверенітет не принесли жодної користі ані Україні, ані її народові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.