Тайгер Вудс
Тайгер Вудс

Колишнє подружжя вже оформило усі офіційні документи. Причиною розлучення стали численні походеньки Вудса на стороні. Його дружина Елін Нордегрен не стерпіла, коли кількість подружніх зрад досягла 120-ти.

Вудс пройшов курс лікування від сексуальної залежності в одній із закритих клінік.

Раніше, намагаючись врятувати шлюб, а також, визнавши свої помилки і погану поведінку, спортсмен пропонував дружині виплату в розмірі 150 млн доларів у разі, якщо вона передумає подавати на розлучення. Але ніякими грошима подружню довіру не відновиш.

Таку величезну суму чемпіон з гольфу пропонував Елін за те, щоб та залишилася з ним ще як мінімум на два роки. За цей час він обіцяв вести себе бездоганно і не ходити «наліво».

Спочатку Елін вирішила пробачити Тайгеру заради дітей, однак, згодом довідалася чимало неприємних деталей. Так, наприклад, Вудс спокусив навіть 21-річну доньку сусіда. Тож справа таки дійшла до розлучення.

Тайгер та Елін побралися у 2004 році. У них народилися донька Сем та син Чарлі. Виховувати дітей в подальшому екс-подружжя вирішило спільно. Згідно з умовами розлучення, Елін отримає частину грошей Вудса – від 100 до 500 мільйонів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.