tabachnyk
що чекає на абітурієнтів у 2011

До кінця серпня Міністерство освіти оприлюднить нові правила прийому до ВНЗ на 2011 рік, заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

“До кінця серпня правила прийому на наступний навчальний рік будуть оприлюднені для громадського обговорення”, – сказав він на прес-конференції в п’ятницю в Києві.

“Будуть запропоновані зміни, які не тільки врегулюють проблемні питання та недоліки цього року, але і роблять вступну кампанію наступного року більш відкритою, прозорою і зручною для абітурієнтів”, – додав міністр.

Крім того, Табачник повідомив, що буде запропонований прийом абітурієнтів до ВНЗ на основі трьох складових: балів за зовнішнє незалежне оцінювання (що складе 2 / 3 від загальної кількості балів), середній бал атестата, а також так званий бал вищого навчального закладу.

Крім того, він зазначив, що вже в 2011 році планується впроваджувати елементи системи “електронне надходження”.

Нагадаємо, раніше координатор громадської ініціативи “Студентський захист” Андрій Черних висловив стурбованість у зв’язку з можливістю повернення вступних іспитів або співбесід у вузах. На його думку, це призведе до повернення “валіз з грошима” і “телефонного права” у вищих навчальних закладах під час вступної кампанії і закриє дорогу до вузів для талановитої та обдарованої молоді.

за матеріалами: Подробности

Comments

  1. Для чого введено ЗНО: а)створення умов рівного доступу до освіти для всіх, незалежно від матеріальних можливостейб)Об’єктивністьв) Долання корупції4)Наближення до європейських стандартів.Дійсно, розумні діти, котрі навчались добре в школі, здали на «відмінно» ЗНО і незалежно від рівня матеріальної забеспеченності їх батьків отримали «гранд» навчатись на бюджетній формі навчання і отримувати стипендію. Яка це справедлива нагорода за працю дітей, учителів і батьків!!! . Так, освіта в Україні на сьогоднішній день фінансується по залишковому принципу і грошей на те, щоб ввести профільні предмети ЗНО (правознавство, інформатика, економіка) не має. Введення ЗНО по цим предметам обійдеться державі дешевше, чим оплата екзаменів в ВНЗ титулованим викладачам, приймальним комісіям і т.д. Викладачі ВНЗ «за ідею» не працюють, їм за роботу держава гроші платить Ні в якому разі не можна допустити ВНЗ до приймання вступних іспитів. Якщо ВНЗ дозволять приймати вступні іспити, необхідність ЗНО відпадає. Рівного доступу до освіти не буде, об»єктивності не буде, корупція буде процвітати, ні про які європейські стандарти мови йти не може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.