Генсек УЄФА
Генсек УЄФА вірить, що Україна організує футбольну вечірку

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно назвав Григорія Суркіса і Бориса Колеснікова суперменами. До такого означення він вдався перебуваючи у Львові.

Підготовка саме цього міста вселила в представника УЄФА неабиякий оптимізм. Він відмітив, що протягом останніх кількох місяців Львів почав реальну підготовку інфраструктури до чемпіонату і сьогодні видно певний прогрес.

«Те, що я сьогодні побачив вселяє в мене оптимізм. Я говорю не лише про інфраструктуру. Якщо говорити про стадіон, то зараз це принаймні схоже на стадіон. Тоді як кілька місяців тому це було схоже на якихось ідолів на острові Пасха», – зауважив Джанні Інфантіно.

Він зазначив, що побачив надзвичайний ентузіазм та готовність місцевих людей підготуватися до Євро-2012.

«На цій основі ми вже трошки поміняли імена двох ключових осіб задіяних у підготовці до Євро-2012. Я говорю про пана Суркіса і пана Колеснікова. Ми тепер їх називаємо суперГригорій і суперБорис. І ми дуже сподіваємося, що так само як супермен, вони зможуть передати усім оточуючим цей ентузіазм і цю внутрішню силу», –  Генсек УЄФА.

Вондочас Інфантіно підкреслив, що попереду ще багато роботи. За його словами, зокрема у Львові потрібно покращити сферу логістики, транспорту, пересування та проживання гостей під час чемпіонату.

«Чудово, що у Львові понад 30 тис. номерів, ліжок для футбольних вболівальників і туристів, але питання залишається в тому, як перемістити цих вболівальників до готелів чи інших місць проживання. Також існує питання мови. Потрібно зробити все можливо, щоб ці тисячі осіб, які приїдуть змогли порозумітися з місцевим населенням», – зазначив Генсек УЄФА.

Інфантіно висловив впевненість, що Україна і Польща зможуть провести «надзвичайну футбольну вечірку».

Генсек УЄФА перебуває з Україні з офіційним візитом для ознайомлення зі станом підготовки українських міст до чемпіонату Євро-2012. Львів – перше місто, яке відвідав Джанні Інфантіно. Після Львова він вирушить у Донецьк, а 12 серпня Інфантіно відвідає Харків і Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.