Йосиф Сталін

Одеса поки житиме без Сталіна. Одеська обласна організація Комуністичної партії (КПУ) ухвалила рішення перенести встановлення в місті пам’ятника Йосипу Сталіну наступного року. Про це заявив голова Одеської обласної організації КПУ Євген Царьков, передає ІА «Репортер».

«Ми не хочемо, щоб установка пам’ятника Сталіну розглядалася як політична акція напередодні виборів. У нас абсолютно інша мета», – сказав Царьков.

За його словами, таке рішення було ухвалене на зборах Одеської облорганізації КПУ. Царьков відзначив, що нова дата встановлення пам’ятника є не менш значущою – 9 травня 2011 року. Голова облорганізації додав, що пам’ятник практично готовий, але його місцезнаходження тримається в секреті, щоб уникнути провокацій.

«Особистість Сталіна як головнокомандуючого і генералісимуса оцінена всією світовою спільнотою. Його заслуги в перемозі не менш значущі, ніж таких людей як маршали Жуков і Малиновський. Ми вибрали для пам’ятника найбільш відповідне місце – меморіал 411-ої батареї», – заявив Царьков.

Як повідомлялося раніше, КПУ планувала встановити пам’ятник до дня народження вождя 21 грудня. У свою чергу мер Одеси Едуард Гурвіц висловився проти цієї ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.