usa_germany
Америка згадала про борги Гітлера

Апеляційний суд у США визнав законною і постановив прийняти до розгляду скаргу групи американських інвесторів, що вимагають від ФРН повернути з відсотками позики, надані Німеччині після Першої світової війни, виплати по яких були припинені Адольфом Гітлером.

Суд постановив, що скарга не може бути відхилена на тій підставі, що ФРН є суверенним іноземною державою. За словами адвоката позивачів Майкла Ельзнера, його клієнти вимагають від ФРН погашення позик і виплат накопичених відсотків у розмірі, що перевищує 450 мільйонів євро, передає Lenta.ru.

Повідомляється, що позики були надані Веймарській республіці після Першої світової війни на фінансування робіт з відновлення. Проте з приходом Гітлера до влади в 1933 році виплати за позиками були повністю припинені.

В ході юридичної тяганини представники влади ФРН вказували на те, що велика частина виплат за вказаними позиками була здійснена вже після закінчення Другої світової війни. Крім того, багато хто з причетних до справи боргових зобов’язань були вкрадені солдатами Червоної Армії.

Розглядом скарги повинен зайнятися суд у Майамі. Посольство Німеччини в США поки ніяк не прокоментувало рішення суду. Повідомляється, що всі позивачі, які наполягають на виплаті позик, є представниками компанії World Holdings, головний офіс якої знаходиться в місті Тампа у Флориді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.