цензура, напад, кримінал
Нардеп: спецслужби хочуть знищити ЗМІ

Жодні заяви і протести незалежних телеканалів не дають результатів, а систематичний тиск влади на ЗМІ продовжується.

Про це заявив Голова Кримської республіканської партійної організації «ВО «Батьківщина», народний депутат Андрій Сенченко, повідомляє прес-служба БЮТ.

За його словами, відповідно до рішення суду по особам, які ніколи не мали жодного відношення до телерадіокомпанії «Чорноморська», майно телекомпанії знаходиться під арештом, а Контрольно-ревізійне управління ретельно перевіряє ЧТРК.

Сенченко наголосив, що телекомпанія досі не може отримати від силових структур документи, згідно яких було заарештоване її майно, а, відповідно, не може захищати свої права.

«Щоб захистити свободу слова ми будемо застосовувати всі правові методи і сподіваємось на підтримку громадськості. Адже тільки об’єднавши зусилля правдивих ЗМІ та небайдужих громадян можна протистояти злочинним діям влади», – наголосив Андрій Сенченко.

Народний депутат підкреслив, що ТРК «Чорноморська», «5 канал» і «ТВі» – це телеканали, які дуже чітко дотримуються основ журналістської етики і висвітлюють різні точки зору щодо тієї чи іншій проблематики.

«У демократичній державі важливо, щоб люди знали різні погляди і думки і вже самі робили висновок», – сказав він.

«А владі потрібно, щоб людям нав’язувалась лише одна точка зору і інших думок просто не існувало – це і є основною причиною тиску на правдиві телеканали», – резюмував Андрій Сенченко.

Нагадаємо, 6 серпня на майно найбільшої в Криму телерадіокомпанії “Чорноморська” накладено арешт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.