Teddy Bear
Teddy Bear

Кожен третій дорослий британець, лягаючи спати, бере з собою в ліжко плюшеву іграшку – знаменитого ведмежати Тедді-Бір. Це несподіваний факт встановили соціологи в ході новітнього дослідження, повідомляє лондонська газета Daily Mail.

У свою чергу психологи з’ясували, що сучасний британець засинає швидше і краще, якщо поряд з ним знаходиться улюблена ще з дитячих років плюшева іграшка. При цьому половина дорослого населення країни зберегла у себе тих ведмедів, які їм були подаровані ще в дитинстві.

А кожен четвертий британський чоловік, їдучи в службові відрядження за кордон, бере з собою ведмедика Тедді з тим, щоб він нагадував про дім.

Видання відзначає, що, згідно з рядом свідків, навіть спадкоємець британського престолу принц Уельський Чарльз возить із собою плюшевого ведмедика, коли виїжджає за межі королівства.

У Великобританії створена спеціальна служба, яка возз’єднує господарів із забутими в готелях різних країн ведмежатами Тедді. Так, у минулому році власникам було повернуто 75 тис. забутих і втрачених плюшевих іграшок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.